מטה יהודה בנוער

בני ובנות הנוער שלנו הם גאוותנו!

העצמת בני ובנות הנוער שלנו היא נר לרגליי מיום כניסתי לתפקיד.

כמי שניהל את מערך שנת השירות בתנועה הקיבוצית אני מבין עד כמה מלאי כוחות, ערכים ורצון לעשייה הם בני הנוער שלנו. בשנים האחרונות השקעתי משאבים רבים לקידום מחלקת הנוער במועצה לקידום מענים חינוכיים ערכיים, פעילות לשעות הפנאי ורשת חברתית תומכת. כמאמין גדול ביצירת הזדמנויות לפיתוח והעצמת בני ובנות הנוער, פעלתי בשותפות עם כלל גורמי הקהילה שלנו ומחוצה לה.

במהלך השנים האחרונות פעלתי להכנסתן של תנועות נוער למטה יהודה בכדי שכל אחד ואחת יוכלו למצוא את המסגרת המועדפת עליהם. במועצה אזורית מטה יהודה פועלות עשר תנועות נוער וארגונים, המציעים חוויות ייחודיות ומגוונות – ועל כך גאוותי הגדולה. רכזי תנועות הנוער והארגונים שלנו הם מדהימים ומובילים את צעירי מטה יהודה לערכי בגרות, אחריות וסובלנות. שיתוף הפעולה הרצוף עם התנועות ורכזי הנוער מאפשר לנו להיות מעודכנים בכל דבר מהותי במהלך הפעילות ולתמוך בהתפתחותן.

  • הובלנו להשקעה אדירה והעצמת תנועות הנוער הפועלות במטה יהודה, 10 במספר אליהן הצטרפה השנה תנועת "כנפים של קרמבו" לילדים עם צרכים מיוחדים.
  • פעלנו למיסוד והפעלת תחבורה ציבורית בסופ"ש לצעירים מאזור מטה יהודה לאזורי בילוי בת"א.
  • הובלנו לפיתוח והשקעה בענפי וחוגי הספורט במטה יהודה ובהם: כדורסל, כדורגל, כדורשת, קיר טיפוס אקרובטיקה אווירית ועוד.
  • בזכות ההשקעה הרבה הגענו להישגים משמעותיים ובהם: העפלה לשמינית גמר אליפות המדינה, אליפות 'היסטורית הנוער' ועלייה מליגה ארצית לליגה נוער לאומית!
  • הקמנו 3 מתחמי טיפוס ברחבי המועצה ובקרוב יפתח אחד נוסף.
  • המועצה מובילה בקידום תכניות מעורבות ליהודים וערבים לקידום שיח משתף ודו קיום רב תרבותי.

לא בכדי זכתה מטה יהודה באות הוקרה והערכה על הובלת החינוך הבלתי פורמאלי להישגים ארציים. אני מתחייב כי עם היבחרי מחדש אמשיך לפעול למענכם, בני ובנות הנוער של מטה יהודה במצויינות ותוך חתירה בלתי מתפשרת לתוצאות – עבורכם. אתם העתיד שלנו, ואני מאמין שיש להעניק לכם את כל הכלים הדרושים  להתפתחותכם כאזרחים בוגרים ומוצלחים.